ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Днепропетровщина готовится к выборам Порошенко: 400 тысяч на изучение общественного мненияДепартамент інформаційної діяльності та комунікацій ДніпроОДА 12 липня за результатами тендерів замовив  соціологічних досліджень на 411 тис грн.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської ОДА 12 липня за результатами тендерів замовив ГО «Інститут розвитку територіальних громад» соціологічних досліджень на 411 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», — сообщает ресурс «Наші гроші«.

З усіх коштів 245 тис грн. піде на вивчення громадської думки щодо стану розвитку громадянського суспільства, 85 тис грн. – на вивчення ставлення мешканців області до актуальних суспільно-політичних питань регіону та 81 тис грн. – на вивчення їхніх електоральних настроїв. Найдорожчий договір передбачає масове анкетування, експертні інтерв’ю та фокус-групи для оцінки:

 • рівня розвитку громадянського суспільства;
 • результатів діяльності громадської ради при ОДА;
 • доступу до правової допомоги щодо створення інститутів громадянського суспільства (громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних і творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації);
 • співпраці місцевої влади та інститутів громадянського суспільства;
 • довіри інститутів громадянського суспільства до місцевої влади та інших інституцій;
 • підтримки громадськими об’єднаннями реформ (зокрема впровадження «Прозорро»);
 • взаємодії громадських об’єднань із засобами масової інформації;
 • ставлення інститутів громадянського суспільства до резонансних подій (зокрема до ООС (АТО) на Луганщини і Донеччині та співпраці з МВФ і НАТО);
 • ставлення інститутів громадянського суспільства до майбутніх виборів і кандидатів;
 • протестного потенціалу інститутів громадянського суспільства;
 • мотиваційних важелів партій, рухів та організацій.

Засновницями створеного у 2016 році «Інституту розвитку територіальних громад» є його директорка Владислава Савіна, Євгенія Каптєла та Олена Пеліна. В одній квартирі з ним по просп. Гагаріна, 143 прописане ТОВ «РМК Медіа» Анатолія Кузьменка та Андрія Соколова, яким раніше керував екс-депутат Дніпропетровської облради від Партії регіонів і кандидат від партії «Соціалісти» у Новомосковську міськраду Олександр Парубець.

Каптєла заснувала спілку ГО «Наш край» з тим же Кузьменком та Оленою Сєровою.

Савіна заснувала БО «Благодійний фонд Веста» з Тетяною Поляковою, а також керує ТОВ «Модіс Плюс» Євгенія Діденка, керівника Дніпропетровської обласної молодіжної ГО «Батьківщина молода» Олександра Мігріна та кандидатки в Дніпропетровську облраду від «Радикальна партія Олега Ляшка» Наталії Волокітіної.

У 2017 році департамент замовив «Інституту розвитку територіальних громад» соціологічних досліджень на 190 тис грн., а в 2016 році – на 160 тис грн.

Нині за найбільший підряд із переможцем змагався ФОП Левшин Валентин Якович, а за менші підряди – ще й ТОВ «Маркетинг енд легал солюшнз» Надії Кузьмичової.

Для сравнения другие цифры:

Мэрия Днепра разработала Программу развития местного самоуправления и освещения деятельности горсовета и его исполнительных органов и коммунальных предприятий.

273 млн бюджетных гривен за четыре года потратит городской совет Днепра на «Программу развития местного самоуправления и освещения деятельности горсовета и его исполнительных органов и коммунальных предприятий», пишет издание Лица.

Получается, что в среднем на эти цели ежегодно будут отводить почти 70 млн гривен.

10.08.2018