ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Горожан просят помочь собрать в школу детей из наибеднейших семей:Долучайтесь до всеукраїнської благодійної акції «Шкільний портфелик»!

 

Діти з родин, які зараз перебувають у складних життєвих обставинах, малозабезпечені родини, сироти, діти під опікою, діти з особливими потребами часто не мають необхідних речей для відвідування школи (рюкзаки та шкільні канцтовари).

Під час щорічної благодійної акції «Шкільний портфелик»  благодійний фонд Карітас в багатьох містах України вже 14 років збирає кошти, шкільне приладдя та канцтовари для таких дітей.

Долучайтесь до благодійної акції!
— можна пожертвувати рюкзаки, шкільне приладдя та канцтовари (нові та ті, що були у використанні);
— можна перерахувати кошти на рахунок: р/р 26001472088 в АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805, ЄДРПОУ26351352, призначення платежу: благодійна пожертва на статутну діяльність (Благодійна акція «Шкільний портфелик»).

Звіт про використані кошти та ваші пожертви Ви зможете прочитати на нашому сайті caritas-donetsk.org.ua та на сторінці у facebook.com/caritasdonetsk/ з 24.09.2018р.

Детальна інформація за телефоном: +380(66)1480276, Василь Жгун, e-mail: zhgun.caritas@gmail.com, на сайті caritas-donetsk.org.ua або на сторінці у facebook.com/caritasdonetsk/.

16.08.2018