ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

На следующей неделе в Днепре пройдут масштабные учения ГСЧС: не пугайтесь и включайте «Русское радио»16-18 жовтня у Дніпрі проведуть тренування рятувальників з увімкненням сирен та евакуацією населення

 

З 16 до 18 жовтня на території міста Дніпра під керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій буде проведено тренування міських органів з питань евакуації щодо дій у разі утворення зони катастрофічного затоплення внаслідок виникнення аварій на гідротехнічних спорудах Дніпровського каскаду з руйнуванням гребель Кременчуцької та Середньодніпровської ГЕС.

Під час тренування будуть практично відпрацьовані оповіщення населення із увімкненням електросирен та передачею мовного повідомлення та евакуація населення і матеріальних цінностей із прогнозованої зони катастрофічного затоплення.

Місця практичного відпрацювання заходів з евакуації населення:

—   збірний пункт евакуації на території КЗО «Середня загальноосвітня школа № 2» (вул. Юрія Савченка, 1 А);

— збірний пункт евакуації на території КЗО «Середня загальноосвітня школа № 26» (вул. Каруни, 129);

—   приймальний пункт евакуації на території КЗО «Середня загальноосвітня школа № 45» (вул. Софії Ковалевської, 88 А).

Рух колон здійснюватиметься за маршрутами:

— вул. Столярова – вул. Князя Ярослава Мудрого – вул. Юліуша Словацького – вул. Андрія Фабра – вул. Старокозацька – вул. Юрія Савченка;

— вул. Каруни – вул. Янтарна – вул. Софії Ковалевської.

«Почувши сирену або ставши свідком практичних тренувань з евакуації, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Увімкніть радіоточки або радіоприймачі на хвилях радіостанцій «ХІТ-FM» (102,0) та «Русское радио «Україна» (101,1). Уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і дійте згідно з отриманою інформацією. Про отриману інформацію сповістіть сусідів, особливо людей похилого віку», – йдеться у зверненні департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради.

У департаменті також закликають містян бути  уважними до повідомлень і сигналів цивільного захисту: «Вивчайте способи захисту власного життя та здоров’я в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких і рідних, збереже здоров’я та майно».

 

12.10.2018