ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Как выясняется, украсть можно даже в крохотном центре первичной медпомощи, было бы желаниеДніпровські аудитори виявили порушень на суму 184 тис. грн під час ревізії КЗ «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

 

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального закладу «П’ятихатський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» П’ятихатської районної ради Дніпропетровської області виявили порушень, що привезли до збитків, на суму понад 184 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2013 по 30.06.2018.

Зокрема, бухгалтерська служба комунального закладу з порушенням виплатила працівникам заробітну плату, надбавки, що разом з нарахуваннями призвело до втрати майже 106 тис. грн.

Крім того, комунальний заклад списав 44 тис. грн на оплату товарів, які фактично не отримав.

Також КЗ «П’ятихатський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» безпідставно прокрив витрати за спожиті орендарями комунальні послуги, зайво списав паливно-мастильні матеріали, за завищеною вартістю оплатив ремонтно-будівельні роботи.

За ведення з порушенням бухгалтерського обліку та порушення бюджетного законодавства на посадових осіб складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

 

Прес-служба

Східного офісу Держаудитслужби

07.11.2018