ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепре гриппа пока нет, есть только острая вирусная инвекция63% заболевших за прошлую неделю — дети. Пришло время прививок

 

Об этом сообщает пресс-служба мэрии:

З 2 до 8 листопада у Дніпрі на гостру респіраторну вірусну інфекцію захворіло 3 тис. 52 особи, з них 63% – діти. Серед цих випадків грип лабораторно не підтверджений. Та хоч наразі хворих на грип не зафіксовано, вірус може бути непередбачуваним. Про це під час прямої телефонної лінії 14 листопада повідомила головний спеціаліст вiддiлу первинної медичної допомоги управлiння органiзацiї медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення міської ради Дніпра Тетяна Мартиненко.
«Кожен рік вірус грипу мутує, тож слід вакцинуватися щороку від актуального штаму. Наразі у Дніпрі безкоштовно зробити щеплення можуть інваліди, вагітні жінки та медичні працівники. Інші за бажанням можуть прийти на прийом до сімейного лікаря, пройти огляд та отримати висновок лікаря щодо можливості проведення вакцинації. Після цього пацієнт повинен самостійно придбати вакцину в аптеці, попередньо перевіривши всі документи на препарат, та зробити щеплення у сімейного лікаря», – зазначила Тетяна Мартиненко.
Головний спецiалiст вiддiлу первинної медичної допомоги також нагадала, що у першу чергу робити щеплення від грипу слід тим, хто перебуває у групі ризику, тобто контактує з великою кількістю людей. Це, зокрема, лікарі, вчителі, водії громадського транспорту, журналісти.
«Грип небезпечний своїми ускладненнями. Це може бути, наприклад, пневмонія. Бувають навіть летальні випадки. Тож потрібно дуже уважно ставитися до свого здоров’я», – додала Тетяна Мартиненко.

18.11.2018