ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Трамваи и троллейбусы Днепра за месяц перевозят 8,6 миллионов пассажировКак сообщает пресс-служба мэрии, электротранспортники радуются повышению цен на проезд до 4 гривен

 

Заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Олександр Компанієць повідомив, що за 10 місяців 2018 року КП «Дніпровський електротранспорт» перевезло 86,7 млн пасажирів (8 млн 669 тис. осіб на місяць).

З них 40 млн осіб – платної категорії та 46,7 млн осіб пільговиків.

«За підсумками 11 місяців 2018 року тролейбусний парк поповнили 23 сучасних машини з низькою підлогою та кондиціонерами. Зараз триває робота над придбанням у лізинг 20 трамвайних вагонів у Німеччині. Було проведено розробку технічної документації та тендер для визначення виконавця робіт з будівництва тролейбусної лінії на житловий масив Сонячний. Продовжено на 1,55 км тролейбусний маршрут № 19 «вул. Каверіна – ж/м Тополя-3» від вул. Каверіна до вул. Уральської, зараз роботи на завершальному етапі», – підкреслив Олександр Компанієць.

Також цього року, уперше з 2011-го, у Дніпрі було переглянуто тариф на проїзд в електротранспорті. Зараз він становить 4 грн.

За словами заступника директора комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради Володимира Сусленкова, це дає змогу підприємству проводити всі необхідні роботи без залучення коштів бюджету міста.

«Завдяки тому, що тариф було переглянуто, комунальне підприємство має змогу брати участь у реалізації масштабних проектів власним коштом. Це ми бачимо на прикладі подовження тролейбусного маршруту № 19 до вул. Уральської. Для цього було залучено 2,8 млн грн «Дніпровського електротранспорту». Також усі ремонти контактної мережі, трамвайних колій робимо за кошти, отримані від перевезення пасажирів», – додав Володимир Сусленков.

Як відомо, парк КП «Дніпровський електротранспорт» налічує 388 одиниць, з них тролейбусів – 149 (20 тролейбусних маршрутів), трамваїв – 239 (14 трамвайних маршрутів).

28.11.2018