ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Мэр Днепра Борис Филатов объявил выговоры двум чиновникамВ связи с началом отопительного сезона под раздачу попала директор департамента гумполитики и директор КП «Теплоэнерго»

Вот что сообщает пресс-служба мэрии:

У Дніпрі триває опалювальний сезон. Ситуація з подачею тепла у місті нині є кращою, ніж у попередні роки. Однак подекуди несвоєчасна підготовка та відсутність спілкування чиновників мерії з містянами все ж призводить до проблем. Так, за незлагоджений зворотній зв’язок із громадою міста директор департаменту гуманітарної політики міськради Ксенія Сушко та директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко отримали догани. Про це заявив міський голова Дніпра Борис Філатов під час інспекції систем теплопостачання 28 листопада.

«Вони відповідають не лише за ситуацію з подачею тепла у школи, дитсадки, будинки. Вони персонально відповідають за комунікацію з містянами. Виходить, що багатьом значно простіше достукатися до мера у соцмережі або додзвонитися до приймальні, ніж отримати чітку відповідь працівників мерії про те, що у них відбувається», – зазначив Борис Філатов.

За словами очільника міста, дніпровці із розумінням ставляться до робіт, які проводить мерія, адже через застарілі мережі аварії під час опалювального сезону – не рідкість. Однак відповідальні працівники повинні говорити про проблеми з людьми особисто й на місцях. Зокрема, чітко інформувати про терміни виконання робіт.

28.11.2018