ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В мэрии Днепра прошло совещание по вопросам, связанным с введением военного положения в ряде областей страныУ Дніпрі провели нараду щодо організації заходів безпеки у закладах освіти, культури та спорту у разі виникнення надзвичайних ситуацій

 

Об этом сообщает пресс-служба мэрии:

Тридцятого листопада керівництво Дніпровської міської ради спільно з працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліції обговорили питання організації заходів безпеки у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Відповідну робочу нараду провели на виконання розпорядження міського голови Бориса Філатова про першочергові заходи у місті у зв’язку із запровадженням воєнного стану в окремих областях України.

«Враховуючи нинішню ситуацію в країні, ми повинні максимально організувати процес гарантування безпеки та правопорядку в усіх міських закладах, де перебувають діти, – загальноосвітніх школах, дитсадках, спортивних, музичних, художніх школах, гуртках. Ви, керівники, є відповідальними за це – кожен у своєму закладі. Тому серйозно поставтеся до цієї роботи», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко. Він також закликав не поширювати паніку у колективах, серед дітей та батьків.

Під час наради з-поміж іншого наголосили на перевірці та готовності шляхів евакуації у разі надзвичайної ситуації, відпрацюванні відповідних маршрутів, визначенні відповідальної особи для координації дій, готовності об’єктів для укриття населення (якщо такі є в будівлі), а також посиленні охорони у закладах, профілактичних бесідах із дітьми щодо пильності у разі виявлення підозрілих речей та предметів (до кого звертатись і що робити тощо).

Нагадаємо, у зв’язку із запровадженням воєнного стану в окремих областях України міський голова Дніпра Борис Філатов видав розпорядження, яким визначено низку завдань для виконавчих органів і департаментів мерії, а також для районних у місті рад. Заходи допоможуть забезпечити готовність до виникнення ускладнених умов, нормальну роботу інфраструктурних об’єктів, гарантувати безпеку та правопорядок у особливий період.

30.11.2018