ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Обращение военного командования в жителям Днепра и областиЗВЕРНЕННЯ КОМАНДИРА ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ “СХІД” ДО МЕШКАНЦІВ МІСТ І СЕЛИЩ, ЩО РОЗТАШОВАНІ В ЗОНАХ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН З’ЄДНАННЯ В СХІДНОМУ РЕГІОНІ

 

 

Шановні краяни!

 

У зв’язку з залученням сил та засобів повітряного командування «Схід» до проведення низки заходів щодо приведення у вищі ступені бойової готовності через оголошення в Державі правового режиму воєнного стану, плануються заходи з передислокації озброєння та військової техніки. Нагадуємо про відповідальність за ведення фото та відео зйомки військової техніки, місць несення служби військовослужбовцями та режимних військових об’єктів Повітряних Сил Збройних Сил України.

Від імені командування з’єднання звертаюсь до кожного з проханням бути уважними та утримуватись від спроб випадкового чи навмисного проникнення на території військових об’єктів. Також наголошую, що використання різного роду фіксуючої апаратури при передислокації озброєння та військової техніки підрозділів та використання безпілотних літальних апаратів — різного виду дронів над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами будуть вважатися порушенням, прирівняним до спроби проникненням на їх територію. Тож будуть збиватися без попереджень над об’єктами або на підльоті до них. Особи, причетні до таких інцидентів будуть затримані та притягнуті до відповідальності, згідно до норм чинного законодавства України.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки та звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти керівний склад повітряного командування “Схід”, правоохоронні органи: Службу безпеки України, Національну поліцію про підозрілих осіб та їх дії.

 

Телефон гарячої лінії: (056)749-63-05 черговий повітряного командування “Схід”

 

Командир повітряного командування “Схід”
генерал-майор Олег Струцінський

 

ДОВІДКОВО: 5 з 10 областей, в яких оголошено режим воєнного стану розташовані в зоні відповідальності повітряного командування «Схід». А саме: Запорізька, Харківська, Луганська, Донецька та Сумська.

02.12.2018