ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Колледж в Днепре растратил полмиллиона бюджетных гривенДержаудитори під час ревізії Дніпровського державного коледжу технологій та дизайну виявили збитки на суму 454 тис. грнФахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Дніпровського державного коледжу технологій та дизайну за період з 01.01.2014 по 31.08.2018 виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 454 тис. грн.

Зокрема, коледж у 2017 році коштом загального фонду безпідставно покрив комунальні видатки, пов’язані з наданням платних послуг (за проживання в гуртожитку), тоді як це мало здійснюватись коштом спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено майже 256 тис. грн.

Бездіяльність керівництва коледжу щодо проведення претензійно-позовної роботи з примусового стягнення коштів із боржників (щодо платного навчання, проживання в гуртожитку, орендної плати) призвела до втрати власних надходжень на суму 101 тис. грн.

Крім того, виявлено низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати (доплати, премії, надбавки), через що зайво витрачено ще понад 86 тис. грн.

Також коледж безпідставно покрив комунальні видатки фізичних осіб та  придбав медикаменти.

Дніпровському державному коледжу технологій та дизайну зупинено операції з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Дніпропетровської області.

Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби

27.12.2018