ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Электронная новинка ДнепраДніпро став першим містом України, в якому можна отримати довідку за допомогою Mobile ID


У Дніпрі через веб-сайт Центру надання адміністративних послуг можна замовити перші довідки з використанням Mobile ІD від «Київстар». Mobile ІD – це інструмент мобільної цифрової ідентифікації та цифровий підпис у мобільному телефоні, який дає змогу посвідчувати документи онлайн. Спеціальну sim-картку з Mobile ID можна отримати у представництвах мобільного оператора (просп. Слобожанський, 87 та просп. Гагаріна, 103а).

«Ми 4 роки боролися за можливість надавати послуги отримання довідки та підписувати документи за допомогою мобільного телефону. Хоч технологія була готова у 2015 році, тривав процес ухвалення потрібних законопроектів та стандартів. Дуже пишаюся, що навесні Дніпро першим разом із «Київстаром» обіцяв почати надавати електронні послуги через Mobile ID і ми це зробили. Сподіваюся, що у майбутньому список послуг і довідок, які можна отримати через мобільний телефон, розширюватиметься. Постійно запускатимемо нові послуги. Ми вдячні партнерам з «Київстару» за плідну співпрацю у цьому питанні», – прокоментувала в. о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило.

«Учора ми запустили Mobile ID у національному масштабі. А вже сьогодні Дніпро стає першим містом України, яке за допомогою цього сервісу надаватиме електронні послуги через сайт ЦНАПу містянам», – зазначив Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар».

Отримати sim-картку з послугою Mobile ID можуть фізичні особи-підприємці, контрактні та корпоративні абоненти «Київстар». У компанії обіцяють, що найближчим часом ця послуга буде доступною ще для декількох категорій клієнтів.

«Ми дуже раді, що можемо допомагати людям отримувати послуги у сучасний спосіб – віддалено, у зручний час та без жодних бюрократичних перепон. Щоб дніпряни мали змогу одержувати ще більше послуг в електронному форматі, ми запрошуємо до співпраці місцеві державні та бізнес-структури, яких готові оперативно підключати  до нашої платформи», – зазначив директор департаменту по роботі з державними підприємствами «Київстар» Костянтин Вечір.

29.12.2018