ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В мэрии Днепра не успели оправиться от скандала со взяткой за киоск, но уже анонсировали новые скандалыПо словам курирующего эту тему Руслана Мороза,
«Зовнішній вигляд кіосків у Дніпрі приведуть у відповідність до дизайн-коду»

Пресс-служба мэрии распространила весьма интересное сообщение:

У рамках боротьби із незаконними МАФами у 2018 році працівники Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради склали 1 тис. 799 протоколів та видали 4 тис. 776 приписів. Про це повідомив начальник інспекції Руслан Мороз під час прес-конференції 10 січня.

Найбільше протоколів минулого року було складено стосовно самовільного зайняття ділянок (665) та незадовільного стану прилеглої території – засмічення (342).

«Також було складено 143 протоколи щодо неприбраної території (сніг, ожеледь), 105 протоколів щодо спалювання листя на території міста, 102 протоколи щодо самовільних земляних робіт і огородження території загального користування. Ще 93 протоколи складено через покіс трави, 80 – через розклеювання оголошень на елементах вуличного обладнання, 70 – через неналежний вигляд фасадів», – зазначив Руслан Мороз.

У планах інспекції на 2019 рік – ліквідація незаконних МАФів та приведення зовнішнього вигляду кіосків до єдиного стилю, відповідно до затвердженого дизайн-коду Дніпра. 

Ранее мы, с ссылкой на Прокуратуру Днепропетровской области, сообщали о том, что «незаконные» МАФы в Днепре меняются на «законные» по коррупционным схемам — за взятки: 1200 долларов за установку 4-х киосков: ведомство Мороза попалось на взятке.

10.01.2019