ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Больницы в городе есть, но денег на них не хватаетУ міськраді Дніпра ще раз закликали обласну владу виділити місту частину додаткової держдотації для вторинної медицини

Об этом сообщила пресс-служба мэрии Днепра:

Під час 40-ї сесії міськради Дніпра голова комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та міжнародних зв’язків Євгенія Дитятковська ще раз закликала владу Дніпропетровщини надати місту 176,2 млн грн для фінансування закладів вторинної медицини. Ці кошти – частина майже 900-мільйонної додаткової дотації, яку держава цього року виділила на медичні та освітні потреби регіону. Від рішення обласної влади залежить, зокрема, своєчасна та повна виплата заробітної платні медичним працівникам.

Нині медицина вторинної ланки у Дніпрі (без витрат на енергоносії та капітальних видатків) потребує фінансування у розмірі 915,1 млн грн. Ця сума на 176,2 млн грн більша за державну субвенцію, яку надали Дніпру.

 Міська влада на чолі з Борисом Філатовим стурбована можливим повторенням ситуації, коли минулого року Дніпро не отримав жодних дотаційних коштів від Дніпропетровської обласної ради. Тож у 2018 році місто мусило самостійно покривати нестачу. Це – чимале навантаження на муніципальну скарбницю.

Нагадаємо, під час 37-ї сесії міськради Дніпра депутати ухвалили звернення із закликом до обласної влади виділити відповідні кошти. Також очільник міста Борис Філатов звернувся з цього питання до Міністерства фінансів України та Асоціації міст України, очільника обласної державної адміністрації Дніпропетровщини Валентина Резніченка та голови Кабінету Міністрів Володимира Гройсмана.

25.01.2019