ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепре жителей многоэтажек перестанут делить на людей разного сортаДо мэрии дошло, что дома ОСМД имеют такое же право на финансирование ремонтов из бюджетов, как и коммунальные

Об этом сообщила пресс-служба мэрии:

У Дніпрі з ініціативи мера Бориса Філатова створять нову програму підтримки багатоквартирних будинків, що передбачає повне фінансування з міського бюджету для ОСББ і ЖБК. Вона допоможе роботі об’єднань, які через брак коштів, часу, необхідних навичок або складність робіт не можуть долучитися до наявної муніципальної програми співфінансування. Очільник міста назвав це рішення важливим і стратегічним для розвитку об’єднань.

«У цьому та наступному роках 20% від коштів житлово-комунального господарства у місті буде спрямовано на фінансування та ремонти ОСББ. Лише 2019 року на це піде близько 40 млн грн. Усі ОСББ і ЖБК, що розташовані у Дніпрі, зможуть претендувати на повне фінансування з міського бюджету. При цьому наявна програма співфінансування не припиняє своєї роботи», – зазначив Борис Філатов під час брифінгу 21 березня.

Відбір учасників проводитимуть двічі на рік. Для цього робитимуть комплексний аналіз кожного будинку – розглядатимуть його технічний і соціальний стан. Після визначення пріоритетів перелік учасників затвердить спеціальна комісія. До її складу увійде понад 20 осіб – голови ОСББ, керівники районів, профільні фахівці, депутати міськради та представники громадськості.

Найближчим часом проект нової програми опублікують на сайті міськради. Голосування за ініціативу відбудеться на найближчі, квітневій сесії.

21.03.2019