ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Мэр Днепра Борис Филатов узнал о том, что подчиненные воруютИ анонсировал беспощадную борьбу с коррупционерами

Об этом сообщила пресс-служба мэрии, ссылаясь на брифинг градоначальника:

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив про зловживання, виявлені у деяких відомствах муніципалітету. Боротьба з оборудками у Дніпрі включає декілька етапів: аудит, звільнення керівників і передача матеріалів до правоохоронних органів. Так, мер Борис Філатов подасть до обласної прокуратури заяву про злочин за фактом ймовірного розкрадання бюджетних коштів у департаменті з питань енергоефективних технологій та ініціатив.

Як відомо, раніше на підставі аудитів і відповідних заяв мера Дніпра були відкриті кримінальні провадження щодо департаменту стратегічного розвитку та інвестицій міськради Дніпра і чотирьох приватних компаній, а також стосовно діяльності КП «Розвиток Дніпро». Водночас міський голова повідомив про звільнення директора одного з центральних парків Дніпра. Причина – численні порушення в організації роботи рекреаційної зони.

Запропоновано звільнитися й директору КП «Дніпротранскомплекс» Михайлові Семчуку та голові експертної ради з питань Бюджету участі Олександру Купрієнку.  

16.05.2019