ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Театралам на заметку. В Каменском — Х1 международный театральный фестивальТеатри з України, Польщі, США, Грузії, Азербайджану, Туреччини представлять 15 вистав

У Кам’янському відбудеться ХІ міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні». Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігії Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Учасники фесту — театри, які зробили постановку за оригінальним твором будь-якого драматурга-класика. Він проходитиме з 17 по 24 травня у Кам’янському. На розсуд журі театри з різних країн представлять 15 вистав. Серед них — «Циганка Аза», «Назар Стодоля», «Антігона», «Украдене щастя», «Моцарт і Сальєрі», — розповіли в управлінні.

Журі обере кращу виставу, режисерську роботу, жіночу та чоловічу ролі, жіночу та чоловічу ролі другого плану, кращих молодих актрису та актора. Переможці отримають дипломи та статуетки — символ фесту.

Фестиваль «Класика сьогодні» заснований у 1993 році та відбувається раз у два-три роки. За цей час він пройшов шлях від регіонального до міжнародного. У ньому брали участь більше 100 театрів з 16 країн.

У 2019-му фест буде проходити на двох сценах: у театрі ім. Лесі України на площі 250-річчя міста, 2 та на вул. Миколи Лисенка, 24.

16.05.2019