ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Днепре фестиваль уличной музыки с политическим акцентомВ рамках музыкального фестиваля пройдет фестиваль творчества УБД

ФЕСТИВАЛЬ ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ У ДНІПРІ ЗАПРОШУЄ ДОЛУЧИТИСЯ ДО СВЯТА 26 ТРАВНЯ
Запрошуємо Вас 26 травня на фестиваль День вуличної музики, під час якого ви почуєте наживо наші рідні гурти, які вже встигли показати себе на багатьох відомих фестивалях України, а також, спеціально в цей день, до нас приїдуть волонтери та бійці з фронту, які прочитають свої вірші в рамках фестивалю творчості УБД.
Хочемо додати, що 26 травня — це не тільки день розваг і яскравої музики, але і день, коли можна прийти і допомогти, взявши участь у весінньому благодійному ярмарку, метою якого є збір коштів на лікування дитині.
ПРОГРАМА ДНЯ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ 26 ТРАВНЯ:
Відідлітаємо о 14:00 Приземлення о 23:00
МУЗИКАНТИ:
UpgradeПавло КоробковКоля РодінVetkaJazzn` LostТримайс ЗА!Ангажемент на вівторок

ПОЕТИ: волонтери Наталія Гейман — Просто вірші Анастасія Теплякова — Слово на стіні Катерина Леонова — ТРИ КРАПКИ (вірші) Andrea Batonio — Batonio. Учасники бойових дій: Іван Швая (Ivan Shvaya) — організатор СТІЛ. Фестиваль творчості УБД, Боєць Добровольчого Українського Корпусу Олена Герасим’юк (Olena Herasymyuk) — Розстрільний календар, Письменниця, громадська діячка, парамедик.


Про фестиваль: День Вуличної Музики — це найбільший одноденний музичний фестиваль в Україні, який трагдиційно відбувається у третю суботу травня у Києві та ще у понад 50-ти містах та населених пунтках по всій Україні. 19.05.2019 відбувс шостий День Вуличної Музики.
У зв`язку з днями пам`яті та вшануванням жертв політичних репресій у Дніпрі подібний фестиваль було перенесено на 26 травня.

21.05.2019