ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Скоро выборы: общественность Днепра приглашают на презентацию «Національної платформи»Національна платформа — всеукраїнський проект , який покликаний системно та послідовно досягти сталого розвитку країни

Запрошуємо Вас на презентацію «Національної платформи», що відбудеться 6 червня 2019 року о 10:00  за адресою м.Дніпро,  просп. Олександра Поля, 2Д, Громадський інформаційно-виставковий центр «Mediaprostir».

.

Національна платформа — всеукраїнський проект , який покликаний системно та послідовно досягти сталого розвитку країни. Проект орієнтований на трансформацію держави  для переходу з кризового етапу в етап розвитку, формування реальної демократії та команди спеціалістів, для створення сталої та системної сили впливу. Ми працюємо з щирим мотивом докласти свої знання, час та ресурси до процесу розвитку величної та успішної України.

На заході будуть також присутні багато експертів, що знаються на державотворенні, політичній аналітиці, виборах та національній політиці. 

Наші експерти:

Катерина Одарченко  —  голова Інституту Демократії та розвитку «PolitA», політичний аналітик, президент Української Асоціації GR спеціалістів, засновник міжнародної консалтингової компанії  SIC Group.

Дмитро Герасименко — бізнесмен, засновник руху Нова Українська Спільнота.

Вероніка Мудра — голова правління українського представництва  міжнародної організації «Біла Стрічка» (White Ribbon), спікер міжнародної платформи   TEDxWomen,  член організаційного комітету та спікер платформи «Жінки. Мир.Безпека».

Після невеликого виступу Ви зможете задати свої питання, а при бажанні також долучитися до експертних груп у майбутньому.

Катерина та інші експерти з радістю зможуть відповісти на будь-які Ваші питання, що цікавлять редакцію та читачів.

Реєстрація для Громадськості

https://docs.google.com/forms/d/13CKB9rnHw4mSR6Azts66Q5xw0e3i2mZaq1sGgSaUyf4/viewform?edit_requested=true

Подія на Фейсбуці:
https://www.facebook.com/events/314542232575181/

Сайт «Національної платформи»: 
http://platforma.in.ua/ 

За детальною інформацією можете також звертатися за номером: 
+38 (044) 227 94 20 

Будемо чекати на вас! 

P.S. Прохання надати фідбек, щоб знати, чи будете Ви присутні на заході. 

31.05.2019