ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Приходите посмотреть — послушать. Скучно не будет14 червня о 18-30 у Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5 А, Музейний сад) – урочисте відкриття III Всеукраїнського фестивалю блогерів «Дніпровський пост»

О 19-00 – Панель №1 – «Україна. Яка вона? Є», о 21-00 – концерт гурту «UKIEZ».  

3-й «Дніпровський пост» стартує в Міжнародний день блогерів і буде проходити протягом трьох днів на трьох основних локаціях. Традіціонно він збере найпопулярніших мережевих авторів України, експертів та медійників для демократичних відкритих дискусій з блогерської культурі і розвитку блогерства.

Світ моди та зіркового життя представлятиме на одній з панелей зірка телесеріалу «Школа», фіналістка «Голосу країни» Анна Трінчер. Дівчина — активна користувачці Instagram і має 760 тисяч підписників. За словами Анни Трінчер, подібні зустрічі будуть корисними не тільки для читачів, а й для самих блогерів, адже кожен автор зможе побачити, що існують інші віртуальні світи.

Участь у фестивалі підтвердили  близько ста блогерів у різних інтернет-сегментах. Дніпровці та гості міста зможуть безкоштовно відвідати три дискусійні майданчики, де обговорюватимуть найрізноманітніші теми – від гібридної війни до останніх трендів індустрії краси. Для організації третього Всеукраїнського фестивалю блогерів «Дніпровський пост» залучили винятково приватні інвестиції. 

Цьогоріч фестиваль отримав розширений формат. Окрім популярних блогерів мережі Facebook, до панелей «Дніпровського посту» долучаться топові дописувачі інших популярних інтернет-платформ. 

За задумом організаторів, таке поєднання має втілитися у своєрідне протистояння Facebook та Instagram. Раніше оновлену концепцію дніпровського фестивалю презентували також у столиці. 

«Блогери Facebook – володарі думок, аналітики, інтелектуали – збирали чимало людей, котрі цікавилися їхніми блогами. Та ми зрозуміли, що блогосфера є ширшою темою. Тут існують люди, котрі займаються Instagram, Youtube. Ми вирішили це об’єднати. Два покоління – два підходи до життя», – повідомив співзасновник фестивалю, голова Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер. 

Впродовж фестивалю працюватимуть три майданчики, де блогери соцмереж обговорюватимуть різні теми. Найбільш розлогою стане платформа Facebook. Усі три дні вона працюватиме у Музеї українського живопису (площа Троїцька, 5а). 

Тут обговорюватимуть останні зміни у політичній площині, події на Сході, інформаційну війну, а також аналізуватимуть реформи в країні. 

Крім цього, 15 квітня усіх охочих запрошують до клубу Bartolomeo ( вул. Набережна Перемоги, 9Б), де працюватиме другий майданчик – Lifestyle. Тут можна буде почути про тенденції подорожей, моди, краси та харчування тощо. Останнього дня фестивалю, 16 червня, у середмісті Дніпра (площа Героїв Майдану) облаштують майданчик Citystage. Серед тем тут заявлені родина та здоровий спосіб життя. 

«Є два світи. Один заточений як «зрада» та «перемога». В іншому світі мільйони людей, підписників, купують одяг, косметику, навчають інших, купують дітям подарунки, подорожують та діляться цим. Тут фактично не існує війни, миру тощо. Я не даю цьому оцінку, та це справді світи, що мало перетинаються. Наскільки це так – на це відповідь дасть, я сподіваюся, третій фестиваль блогерів», – зазначає співзасновник фестивалю, позаштатний радник міського голови з питань культури, заслужений діяч мистецтв України Євген Гендін. 

Він також додав, що наскрізною темою третього «Дніпровського посту» буде чорне й біле – як символ поляризації суспільства не лише щодо політики, але й в інших галузях життя. 

Зі свого боку, співорганізатор фестивалю, керівник креативної команди YUCCIE (м. Киів) Руслан Анфілов зауважив, що саме під час фестивалю «Дніпровський пост» буде презентовано народний рейтинг блогерів.

Детальніше з переліком учасників можна ознайомитися тут: http://bloggers.dp.ua/?fbclid=IwAR1iqPATjM4Fur4C5Ktqi_3oWCwyulcQSSPRpZuw2bLp2U-Vov1oY6TVkoM#3

13.06.2019