ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Двум больницам Днепра привалила «гуманитарка»Вантаж із медичними матеріалами від організації Medical Teams International передали до обласної лікарні Мечникова та об’єднання швидкої медичної допомоги

Об этом сообщает пресс-служба горсовета:

За словами Андрія Бабського, гуманітарний вантаж, який прибув до Дніпра, – це низка медичних матеріалів (тонометри, фонендоскопи, простирадла, контейнери для речовин і шприців, одноразові набори для різноманітних хірургічних маніпуляцій, памперси тощо). Усе це лікарні обирали самостійно.

«Без наданих медичних матеріалів важко організувати якісний медичний процес. Ми вдячні за таку допомогу. Це дуже актуально для нашого міста. Фактично Дніпро – прифронтове місто. До нас поступають на лікування та реабілітацію поранені. Ми надаємо медичну допомогу й людям, які втратили домівки та переселилися з окупованих територій», – зазначив заступник міського голови Дніпра під час передачі вантажу 11 червня.

До Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова Дніпровського клінічного об’єднання швидкої медичної допомоги гуманітарний вантаж передав Благодійний фонд ТАПС, ГО ТАПС-Україна, які опікуються сім’ями полеглих захисників України. Як відомо, саме в Дніпрі знаходиться український офіс міжнародної організації TAPS International.

За словами голови правління ТАПС-Україна Тетяни Хорольської, організація взяла на себе документальне оформлення вантажу.

«Важливо, щоб допомога надходила вчасно, була адресною і відповідала потребам. Саме таку допомогу ми сьогодні отримали. Любити успішних, красивих і сильних дуже легко. Та лише обрані здатні любити й допомагати слабким, старим, немічним, тим, хто без нашої допомоги та турботи просто загине. Вдячний тим, хто це розуміє, – Борису Філатову, американській українській діаспорі – за те, що не забувають і надають допомогу», – сказав заступник головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова Юрій Скребець.  

13.06.2019