ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Взрыв неизвестного предмета, пострадали детиНа Дніпропетровщині внаслідок вибуху невстановленого предмету постраждало 6 дітей

1 липня о 19:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у селі Пашена Балка Дніпровського району внаслідок вибуху постраждали діти.

За викликом терміново направлено чергове відділення 65 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю рятувальників до місця події з’ясовано, що діти, ймовірно, знайшли невстановлений предмет на вулиці. За невідомих обставин він вибухнув.

Внаслідок події постраждало 6 дітей: 5 хлопчиків та 1 дівчинка. Всі вони направлені до Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні.

Один з хлопчиків наразі знаходиться у тяжкому стані.

Співробітниками поліції проводяться слідчі дії.

Підрозділом ДСНС здійснене чергування на місці події.

Шановні громадяни!

З кожним роком, як на території нашої держави в цілому, так і в Дніпропетровській області, збільшується кількість випадків виявлення вибухонебезпечних предметів. Здебільшого небезпечні знахідки являються застарілими боєприпасами часів Другої світової війни. Також із загостренням ситуації на сході нашої країни, зростає вірогідність виявлення вибухонебезпечних предметів сучасного зразку.

Гуляючи на вулиці без нагляду дорослих, діти можуть натрапити на таку «небезпечну знахідку» та, через свою природню допитливість, взяти її до рук. Подібні дії можуть закінчитись трагічно.

Рятувальники щосили намагаються зменшити кількість подібних нещасних випадків, регулярно проводячи профілактичні бесіди як з дорослими, так і з маленькими мешканцями Дніпропетровщини.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре попереджає!

При виявленні підозрілого предмету категорично забороняється:

— торкатися і пересувати його;

— користуватися поряд із ним засобами радіозв’язку та мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

— заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

— торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

При виявленні вибухових пристроїв негайно телефонуйте за номером «101» або «102».

Головне управління ДСНС України

у Дніпропетровській області

02.07.2019