ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В Украине с опозданием, но всё же появился удобный предвыборный сервис для избирателейСервис поможет вам принять рациональное и взвешенное решение о том, за кого голосовать 21 июля

Ivote (www.ivote.com.ua) – незалежна освітня платформа, розроблена, для того щоб допомогти виборцям швидко та зручно ознайомитися з програмами партій і раціонально та зважено дійти свого рішення під час виборчого процесу.

Проект не залежить від будь-яких політичних сторін та реалізується одеською громадською організацією «Інститут політичної інформації» за підтримки міжнародної організації Internews Network. 

iVote – це платформа, яка за допомогою важливих суспільно-політичних питань допомагає виборцю краще зрозуміти передвиборчі програми. 

Програмний модуль iVote співвідносить ваші відповіді з офіційними позиціями партій, які вони виклали у своїх передвиборчих програмах. Спеціально для цього проекту команда програмістів та експертів розробила алгоритм та методологію більш точного розрахунку. Різні варіанти відповідей поєднані між собою, а результат демонструє, наскільки ваша позиція співвідноситься з програмними позиціями. 

Наприкінці опитування ви отримаєте список партій. На початку списку будуть знаходитися політичні сили, з якими у вас є найбільші збіги, а знизу – ті, з ким ваші позиції співпадають найменше. Також ви можете побачити цитати з офіційних програм стосовно конкретних питань та порівняти їх. 

Проект доступний в онлайн-версії на всіх актуальних браузерах (Chrome, Edge, Firefox та Safari) та Internet Explorer 12. Мобільна версія доступна в Android Chrome та iOS Safari. 

Ваша анонімність гарантується розробниками програми. Сайт не збирає жодних персональних даних та не вимагає реєстрації. 

Важливо, що iVote – це тільки інструмент, який має полегшити розуміння політичного процесу та збільшити доступність розуміння офіційних програм. Ми закликаємо вас покладатися на власний розсуд та самостійно аналізувати отримані результати та приймати своє рішення. 

16.07.2019