ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Изнасилование 14-летней девочки Ленинский райсуд оценил в 7 лет лишения свободыОб этом сообщили в прокуратуре Днепропетровской области

Вироком Ленінського районного суду м. Дніпропетровська 52-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.152 КК України (зґвалтування неповнолітньої особи).

Встановлено, що раніше судимий громадянин, звільнившись з місць позбавлення волі, на шлях виправлення не став та знову скоїв умисний злочин.

Так, у серпні 2018 року у вечірній час доби чоловік перебував біля торгівельного центру у місті Дніпрі, де побачив незнайому 14-річну дівчинку з легкою розумовою відсталістю. Аби викликати довіру до себе, чоловік пригостив дитину морозивом та запропонував прогулятися. Не усвідомлюючи злочинних намірів нового знайомого, дівчинка погодилась піти у напрямку лісопосадки, де у подальшому, застосовуючи фізичне насильство, обвинувачений її зґвалтував природним та неприродним способом.

Обвинувачення підтримувалось Дніпропетровською місцевою прокуратурою №4. Суд призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

16.07.2019