ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Районо Индустриального района не удалось продать помещение учреждения образованияЗа втручання прокуратури попереджено вибуття приміщення площею понад 800 кв м із власності територіальної громади м. Дніпро

 Прокуратурою Дніпропетровської області оскаржено рішення Індустріального районного суду м. Дніпропетровська, яким задоволено позов товариства з обмеженою відповідальністю про визнання права власності на комунальне майно – нежитлове приміщення площею понад 800 кв.м.

Так, товариство з обмеженою відповідальністю звернулось до суду з позовом про визнання права власності на вказане приміщення через те, що ним начебто було здійснено його реконструкцію та перебудову капітального характеру.

Прокуратурою встановлено, що нежитлове приміщення є об’єктом права комунальної власності, а товариство користується зазначеним приміщенням на підставі договору, укладеного з районним відділом освіти однієї із районних рад м. Дніпра, а отже воно не мало права набувати його у приватну власність за рішенням суду.

Дніпровський апеляційний суд, підтримавши позицію прокуратури, скасував незаконне судове рішення та відмовив товариству у задоволенні позову про визнання права власності на комунальне майно.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

24.07.2019