ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Пассажиропоток в маршрутках Днепра? А кто же его знаетУ міськраді Дніпра відмовились виносити на сесію петицію щодо вивчення пасажиропотоку у маршрутках

Робоча група міськради Дніпра розглянула електронну петицію «Заборонити підвищувати тарифи на пасажирські перевезення в м. Дніпро до встановлювання підприємством-перевізником електронного обладнання, фіксуючого реальний пасажиропотік на кожний з автобусів». Про це передає Depo.Дніпро.

За словами начальника управління транспорту міськради Дніпра Олександра Лещенка, законодавством України не передбачено обов’язкове встановлення на маршрутках електронних приладів вимірювання пасажиропотоку, тому міськрада не має юридичних підстав вимагати від перевізників встановлювати таке обладнання.

Також повідомляється, що петиція не вплине на вартість проїзду у маршрутках, так як вже відбулися громадські слухання й тариф був погоджений.

Електронна петиція не буде виноситись на розгляд міської ради, а перевізникам направлять листа з рекомендаціями встановити обладнання вказане у петиції.

Нагадаємо, що мешканці Дніпра вимагають не підвищувати вартість проїзду у маршрутках без вивчення пасажиропотоку. Також у Дніпрі готуються до підвищення тарифів на проїзд у маршрутках.

29.07.2019