ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Как правильно записать ребенка в детский садик ДнепраЗарахування дітей до дитячих садків здійснює завідувач відповідно до списків, сформованих за результатами електронної реєстрації

Об этом сообщила пресс-служба мэрии:

Зарахування дітей до дитячих садків здійснює завідувач відповідно до списків, сформованих за результатами електронної реєстрації. Цей процес відбувається протягом усього календарного року, але переважно з осені, насамперед, це стосується відкриття груп для дітей раннього віку (2-3 роки). Про це під час прямої телефонної лінії 28 серпня повідомила завідувачка сектору дошкільної освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Турчина.

«На 2019 рік в електронній черзі до садочків перебуває близько 9 тисяч дітей, з них понад 7 тисяч – зарахують. Наразі ще формується мережа і остаточну цифру матимемо на кінець вересня. Діти, які не потрапляють за своєю чергою до того чи іншого дитячого садка, можуть бути зараховані до іншого дошкільного закладу, де є вільні місця. За законом, першочергово до садка приймають дітей пільгових категорій. А загалом радимо усім батькам – тільки-но народилася дитина, одразу реєструвати її в електронну чергу, щоб вона вчасно пішла до садка», – розповіла представниця мерії.

Під час прямої телефонної лінії Оксана Турчина зазначила, – у Дніпрі діти з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, мають змогу бути у садочках. З вересня у 17 закладах дошкільної освіти працюватимуть інклюзивні групи, які відвідуватимуть 24 дитини. Для таких груп введено посаду асистента вихователя.

«У 77 дитячих садках функціонує 239 спеціалізованих груп для дітей з різними формами захворювань, в яких виховується понад 4 тис. дітей дошкільного віку. Це санаторні групи з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими формами туберкульозу, з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання, захворюваннями серцево-судинної системи, хворобами органів травлення та спеціальні групи для дітей з вадами зору, мовлення, інтелекту, опорно-рухового апарату, психічного розвитку», – додала Оксана Турчина.

Довідка. У Дніпрі працює 175 закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, а також один – державної форми та чотири – приватної. Також функціонує 34 навчально-виховні комплекси комунальної форми власності з дошкільними відділеннями та два – приватної форми.

28.08.2019