ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Трамваи и троллейбусы Днепра нарушают график не по своей винеТакое объяснения частым задержкам электротранспорта дали в мэрии

У «Дніпровському електротранспорті» розповіли про причини затримок трамваїв і тролейбусів

Найчастіше затримки електротранспорту у Дніпрі трапляються через ДТП на маршрутах. Так, у 2019 році зафіксовано 280 аварій за участю автомобілів, які завадили руху електротранспорту.

Про це під час пресконференції 5 вересня повідомив заступник директора з експлуатації та перевезень комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» міської ради Володимир Сусленков.

«Ще одна причина затримок – зупинка автомобілів на маршрутах електротранспорту. До створення у місті інспекції з питань паркування такі випадки траплялися частіше. Також часто затримки у русі бувають взимку через поломки вантажних автомобілів на перехрестях. Цьогоріч зафіксовано 12 таких випадків, але усі вони були тривалі – не менше години», – каже Володимир Сусленков.

Іноді трапляються перебої у графіку руху трамваїв і тролейбусів через погодні умови.

«Коли на початку червня містом пронісся буревій, було близько 50 випадків падіння дерев та обриву контактної мережі. Але наше комунальне підприємство спільно з КП «Міськзеленбуд» та рятувальниками менше ніж за добу ліквідували наслідки негоди. Також трапляються випадки псування вагонів трамваїв і тролейбусів вандалами, через що електротранспорт потребує ремонту», – додав Володимир Сусленков.

Що стосується технічного стану електротранспорту, то поломки трапляються тільки з тим рухомим складом, якому вже понад 20 років. Нові тролейбуси, за словами заступника директора з експлуатації та перевезень комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт», працюють як годинник.

05.09.2019