ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Странности прокуратуры: в городской коррупции всегда обвиняют одну сторону — подрядчикаКак можно отправлять в суд обвинительный акт только в отношении директора ООО и при этом сообщать, что он «ступил в преступный сговор» с должностными лицами КП?

Пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области сообщила:

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю.

За даними слідства, у листопаді 2017 року між комунальним підприємством «Дніпровський метрополітен» та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про закупівлю карусельного станку для ремонту колісних пар вагонів метро. З метою заволодіння грошовими коштами директор зазначеного товариства, вступивши у попередню змову зі службовими особами комунального підприємства, купив непридатний для використання станок, ринкова вартість якого (за якісний аналог) складає 100 тис грн, одержавши за нього від КП грошові кошти у розмірі близько 2,5 млн грн. Аби приховати незаконну діяльність, директор товариства надав копії підроблених документів щодо відповідності товару тендерній документації. На підставі зібраних доказів вказана особа обвинувачується за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах; службове підроблення). Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває. Встановлюються інші причетні до злочину особи.

О сути преступления и подтверждающем его фактическом материале журналисты-расследователи сайта БюроUA сообщили в феврале текущего года в материале «Токарно-карусельная коррупция: как днепровский метрополитен осваивает бюджет на закупках дорогого, но неработающего оборудования«.

03.10.2019