ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Зачем в Днепре на проспекте Поля перекопали бульвар?Здесь ремонтировали переданные на баланс городу бывшие теплосети Южмаша

Об этом сообщила пресс-служба мэрии:

У 2018 році на баланс КП «Теплоенерго» передали 34 км мереж від ТЕЦ «Південмашу». За словами начальника теплової ділянки № 3 згаданого комунального підприємтсва Геннадія Плахтія, значна частина труб знаходилася у незадовільному стані, особливо проблемною була частина магістральної мережі під бульваром на проспекті Поля: від вулиці Гавриленка до вул. Титова. У минулому опалювальному сезоні тут часто траплялися прориви.


«Щойно ми отримали на баланс від ТЕЦ «ПМЗ» магістральні та внутрішньоквартальні тепломережі, відразу почали їхню перевірку та необхідні ремонтні роботи після закінчення опалювального сезону. Наразі всі заплановані на цей рік роботи виконано. За цей час було замінено 6 км тепломереж у центральній частині міста, у тому числі й найпроблемнішу ділянку під бульваром на проспекті Поля. Щоб забезпечити містян безперебійним поданням тепла, ми замінили всю ділянку, проклавши 1400 метрів нових труб збільшеного діаметра — 324 мм. Гарантія на них  – 25 років», – розповів Геннадій Плахтій.


Після завершення робіт на бульварі вклали новий асфальт і замінили бордюри. А всі комунікаційні колодязі тут закрили люками. Наразі всі ремонтні роботи завершено, труби вкриті теплоізоляцією, комунальники проводять перевірку мереж.  

04.10.2019