ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

По версии горсовета поджгли кабинет химии в СШ 52 — сами школьникиКак дети попали в закрытое на капитальный ремонт здание?

За версією департаменту міськради Дніпра, у пожежі у школі №52 винуваті учні школи. Про це йдеться у повідомлені Департамента гуманітарної політики Дніпровської міської ради, передає Depo.Дніпро.
 

У міськраді Дніпра учнів звинуватили у п…

У Дніпрі 7 жовтня на третьому поверсі школи №52 у кабінеті хімії виникла пожежа.

«У зв’язку з проведенням ремонтних робіт освітній процес для учнів цього закладу освіти проходить на базі СЗШ № 78 та СЗШ № 80, розташованих поблизу», — йдеться у повідомлені.

Техпрацівник школи надвечір виявив трьох учнів, що палили у кабінеті хімії. Після того, як їх виявили, учні втекли.

«В ході попереднього розслідування правоохоронцями було встановлено, що учні закладу палили в кабінеті, що і стало причиною пожежі. Відділом технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради встановлюються збитки, які нанесено закладу освіти», — йдеться повідомлені.

Слід зазначити, що у школі припинений учбовий процес, школа охороняється й учнів там не повинно було бути.

Як пише у Facebook рятувальник Сергій Михайленко, що брав участь у гасінні пожежі, на території школи пожежним довелося прорубатися сокирою. Нетверезий охоронець не вийшов відкривати ворота школи, тому сокирою був зламаний замок на воротах, а потім відчинені вхідні двері школи та кабінету.

09.10.2019