ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Ученых из Днепра уличили в мелких финансовых шалостяхДніпровські аудитори під час ревізії Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України виявили втрат на суму 311 тис. грн

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної академії наук України за період з 01.01.2016 по 30.06.2019 виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 311 тис. грн.

Зокрема, інститут коштом загального фонду безпідставно покрив комунальні видатки, пов’язані з наданням платних послуг (виконання науково-дослідних робіт за госпрозрахунковими договорами), тоді як це мало здійснюватись коштом спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено понад 196 тис. грн.

Виявлено й низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати, відпускних, сплати єдиного соціального внеску, що призвело до втрати ще майже 106 тис. грн.

Також інститут оплатив за завищеною вартістю роботи з капітального ремонту, безпідставно списав паливно-мастильні матеріали.

Завдяки вжитим заходам порушення усунуто в повному обсязі.

За недотримання законодавства з фінансових питань двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, об’єкту контроля зупинено операції з бюджетними коштами. Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області.

09.10.2019