ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

К концу недели в городе потеплеет и к нам приедет фестиваль12 – 14 жовтня у Дніпрі на Фестивальному причалі проходитиме Всеукраїнський фестиваль ковальського мистецтва «KOVAL fest-2019»

«Один з найяскравіших проявів української культури – ковальство. Фестиваль проходитиме вже вдруге. Торік його відвідало дуже багато містян і вони були у захваті від заходу. Ковальство – це не тільки зброя чи побутові речі, а й захопливе мистецтво. Цими вихідними на Фестивальному причалі відбудеться цікаве родинне свято, яке варто відвідати», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Так, до Дніпра приїдуть понад 50 ковалів зі всієї країни, а також Туреччини. Усі вони працюють у різних техніках. На Фестивальному причалі майстри металу проведуть безкоштовні майстер-класи.

«На фестивалі буде «Koval Rock Stage», де виступатимуть україномовні гурти. Буде локація «Маленькі ковалики» з майстер-класами для дітей. Будуть розіграші мечів і монет», – розповів організатор фестивалю Григорій Талісман.

«Усі митці, яких ми запросили на фестиваль, працюють в унікальних техніках, які зможе побачити кожен охочий», – сказала президентка громадської організації «Національна спілка митців з художнього металу» Тетяна Тицька.  

10.10.2019