ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Куда обращаться пенсионерам Днепра за «золотым веком»?Оголошено дострокову реєстрацією на безкоштовний відпочинок у таборі «Золотий вік»

Об этом сообщила пресс-служба мэрии:

У Дніпрі на численні прохання мешканців літнього віку оголошено дострокову реєстрацію на 2020 рік на участь у соціальному проєкті – муніципальному безкоштовному оздоровчому таборі «Золотий вік».

 Подавати відповідні заявки можуть люди віком від 55 років, які мають постійну реєстрацію у Дніпрі. При собі слід мати оригінали та копії таких документів: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення. Реєстрація проходить на комунальному підприємстві «Оздоровлення та відпочинок» за адресою: просп. Д. Яворницького 64-В, у четвер-п’ятницю з 10:00 до 16:00. Телефон для довідок – 067-550-06-70.

Повноцінний відпочинок протягом шести днів (з понеділка по суботу) проходить у пансіонаті «Лісовий» ( вул. Березанівська, 67). Для відпочивальників організоване підвезення до табору та після закінчення зміни – до міста; усі умови для комфортного відпочинку та приємного дозвілля; збалансоване п’ятиразове харчування; щоденна насичена програма; послуги масажиста, перукаря та майстра манікюру.

17.10.2019