ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Об опасностях госреестров в электронной форме и рекламируемого электронного документооборотаНа Дніпропетровщині судитимуть держреєстратора, діями якого законного власника позбавлено права на його майно вартістю 1,3 млн грн

Синельниківською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно начальника відділу державної реєстрації однієї з райдержадміністрацій в області за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.365-2 КК України (зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, що спричинило тяжкі наслідки).

За версією слідства, вказаний посадовець, на підставі заяви громадянина та підробленого рішення суду скасував запис Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про державну реєстрацію права приватної власності на магазин продовольчих товарів, який належить іншій особі. Аби приховати злочин, посадовець не направив документи щодо проведеної реєстраційної дії господарю вказаного приміщення.

Таким чином, державний реєстратор позбавив законного власника права на його майно, спричинивши збитки у сумі майже 1,3 млн грн.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

04.11.2019