ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Город ждет четвертая серия трагикомедии о переподключении тепла на левобережьеУ Дніпровській міськраді розглянули петицію мешканців щодо опалення на лівому березі

Первая серия — это скандал об отоплении Левобережья на сессии горсовета.

Вторая серия — бессмысленный и беспощадный диалог на заседании депутатской комиссии.

Третья серия — анекдотический по своей сути депутатский час.

О четвертой серии сообщила сегодня пресс-служба горсовета:

«Відновлення централізованого опалення від Придніпровської ГРЕС для мешканців Лівого берега». Петицію із такою назвою підтримала більш ніж тисяча мешканців Дніпра.

Саме тому 5 листопада у Дніпровській міській раді відбулось засідання робочої групи, на яку були запрошені директори профільних комунальних підприємств та автор петиції. Одним з найбільш обговорюваних питань стали тарифи на опалення у місті, які встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«Наразі тариф для комунального підприємства «Теплоенерго» становить 1470 грн за Гкал, для КП «Коменергосервіс» тариф поки що не затвердили через бюрократичну тяганину, але визначилися з його розміром – 1447 грн за Гкал. Днями цей тариф буде встановлено. Він вираховується за формулою НКРЕКП і він, у тому числі, залежить від ринкової вартості опалення. На сьогодні вона близько 1500 грн за Гкал», – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Рішенням робочої групи петицію передали на розгляд депутатів міськради на найближчій сесії. 

05.11.2019