ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Этой осенью в Днепре обещают посадить почти 1800 деревьевЧтобы саженцы попали на вашу улицу взамен варварски вырубленных деревьев, нужно писать заявки в мэрию

Об этом сообщила пресс-служба мэрии:

У Дніпрі відбувається осіннє висадження дерев. 5 жовтня на ж/м Тополя-3 (район будинків № 30, 20 і 31-Б) висадили 11 гірськолистих кленів, а всього за цими адресами мають з’явитися ще 24 дерева.

«Щороку до департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради надходять заявки, де визначено кількість і вид зелених насаджень. Уже потім висилаються конкретно дані на наше підприємство – це програма озеленення міста. Завдяки заявкам місцевих жителів ми приїжджаємо на різні об’єкти і за допомогою їх обираємо місце висаджування дерев. Бувають такі випадки, що мешканці допомагають нам», – розповіла начальниця дільниці КП «Міськзеленбуд» Катерина Редько.

Всього восени у Дніпрі планують висадити ще 1786 дерев. Серед них 228 кленів кулястих (бульварна частина проспекту Поля), 33 буки (Січеславська Набережна), а решта – це липа та горбина у різних районах міста за заявками місцевих мешканців. Уже висаджено барбарис видів пурпурний і золотистий, планується ще і зелений, а також з’являться нові буки на Січеславській Набережній.

КП «Міськзеленбуд» при висаджуванні дерев використовує спеціальну техніку: маніпулятор для перевезення зелених насаджень, трактор JCB для вивантаження і перевезення.

Саджанці завезені із дніпровської садібні. Погода наразі для висаджування дерев сприятлива – немає необхідності одразу поливати. Через декілька днів співробітники КП «Міськзеленбуд» забезпечать дерева необхідною кількістю води.

У Дніпрі навесні вже висадили 9558 кущів на проспекті Гагаріна, площі Шевченка, Січеславській Набережній, а також 785 дерев на вулицях Новорічній, Калиновій, Набережній Перемоги; проспекті Героїв, Калнишевського, Слобожанському і жилому масиві Покровський.

06.11.2019