ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

На базе больницы Мечникова начала работу Международная практическая конференцияКонференція організована Гарвардською гуманітарною ініціативою за активною підтримкою НАТО

Міжнародна практична конференція «Організація заходів безпеки, протидії та реагування на надзвичайні події на сході України» буде проходити з  11 по 15 листопада 2019 року в Дніпропетровській області, на базі Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова. Конференція організована Гарвардською гуманітарною ініціативою за активною підтримкою НАТО.

Начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області під час брифінгу повідомив громадськості, що під час тренінгів близько 50-ти рятувальників пройдуть спеціальні навчання. Це — особовий склад пожежно-рятувальних частин та групи радіаційного хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління.

Тренінги проводять всесвітньо відомі спікери та тренери Великобританії, Чехії, Сполучених Штатів Америки, рятувальники Дніпропетровської області. Вони вдосконалять свої навички з питань застосування засобів індивідуального захисту, підвищать рівень реагування на надзвичайні ситуації, які пов’язані з хімічними, біологічними та радіаційними аваріями, ознайомляться із сучасними приладами радіаційної та хімічної розвідки, пройдуть навчання з питань надання першої домедичної допомоги та сортування постраждалих по системі «СТАРТ».

Також, в рамках участі у міжнародній конференції відбудеться тактичне навчання, де практично будуть відпрацьовані заходи з деконтамінації (санітарної обробки) постраждалих під час виникнення аварії, пов’язаної з хімічним та біологічним забрудненням, що дозволить оцінити можливості ДСНС з реагування на такі надзвичайні ситуації.

За результатами проведеного заходу, особовий склад підрозділів Головного управління отримає всі необхідні практичні, теоретичні навички та оцінку дій з боку досвідчених фахівців з питань медичного, хімічного та біологічного захисту та забезпечать  впровадження новітніх технологій та методик тренувань особового складу ДСНС за стандартами НАТО.

Виступали на брифінгу:

— Андрій Кульбач – начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області;

— Тімоті Еріксон – головний токсиколог Гарвардської медичної школи;

— Патрик Челлев – головний координатор конференції та практичних занять;

— Сонни Патель – представник Гарвардської гуманітарної ініціативи;

— Сергій Риженко – Головний лікар КЗ „Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова.

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області

11.11.2019