ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Ситуация о строительством метрополитена в Днепре по состоянию на 18 ноября 2019Компанія «Limak» надала свіжі дані з будівельних майданчиків метрополітену

Стовбур №1 (12-біс) на будмайданчику ст. Театральна: триває проходка правого перегінного тунелю у два напрямки, також ведеться розробка міжтонельної камери, звідки незабаром почнеться будівництво лівого перегінного тунелю:

Фотографія забою міжтонельної камери. Ліворуч і праворуч видно розмітку під майбутній тунель:

Також спостерігається прогрес на роботах по струменевої цементації грунту під майбутній похилий хід. За приблизно 10 днів прогрес збільшився на 7% — було виконано ще близько 200 колон:

Вид на майданчик будівництва ст. Театральна в висоти:

На стовбурі 15-біс вже демонтували установку для буронабивних паль і перенесли ії на наступний об’єкт (на 16-біс). Найближчим часом буде забетонований оголовок майбутнього контуру стовбура і відразу почнеться розробка вертикальної шахти. Схематично розташування паль виглядає наступним чином:

Контури майбутньої шахти на знімку майданчика з висоти:

Почалися роботи по струменевій цементації грунту під майбутній похилий хід станції «Музейна» — вже виконано 43 колони. Нагадаємо, стіна в ґрунті під вестибюль станції виконана на 100%:

Майданчик будівництва вестибюля з висоти. Поки малоинформативно, але незабаром тут будуть вимальовуватися контури майбутнього вестибюля:

На стовбурі 16-біс закінчили облаштування форшахти. Починається буріння свердловин для паль під майбутній стовбур:

Артем Костюк, metro.dp.ua. За даними сайту limak.dp.ua

24.11.2019