ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

ДнепрОГА и мэрия Днепра наперегонки рассказали о своих достижениях в борьбе со снегомНа Дніпропетровщині ліквідували наслідки негоди. Від снігу розчистили основні автомагістралі області

Пресс-служба ДнепрОГА сообщает:

Техніка працювала усю ніч. Нині жодних обмежень у русі транспорту немає. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Москаленко.

«Перша техніка вийшла на дороги області ще о десятій вечора. По мірі посилення снігопаду, на розчистку виїжджали додаткові машини. Усі спрацювали швидко та оперативно. Жодних скарг чи ускладнень руху немає»,  сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Москаленко.

Загалом на дороги Софіївського, Широківського, Петриківського, Магдалинівського, Криничанського, Томаківського, Нікопольського, Юр’ївського, Павлоградського, Новомосковського, Солонянського, Дніпровського та Синельниківського районів вийшло близько 40 снігоприбиральних машин.

Нині техніка продовжує працювати у Петропавлівському, Межівському та Покровському районах.

А из мэрии Днепра сообщили следующее:

У Дніпрі для боротьби з наслідками проходження циклону (мокрий сніг) станом на 07:00 третього грудня задіяно 65 одиниць посипальної техніки і 4 – снігоочисної.

Працюють на вулицях міста також 5 навантажувачів. Окрім цього, висипано 618 тонн піщано-сольової суміші, 790 тонн відсіву, 625 тонн солі й 20 кубічних метрів рапи.

Насамперед чистять і посипають особливо небезпечні ділянки, а саме: мости, шляхопроводи, підйоми і спуски доріг (Південний міст, Центральний міст, Амурський міст, Кайдацький міст, Усть-Самарський міст, Самарський міст, Київський шляхопровід та інші; вул. Космічна, вул. Яснополянська, вул. Михайла Грушевського, вул. Робоча тощо; просп. Дмитра Яворницького, просп. Івана Мазепи, просп. Олександра Поля та інші.). Чистять дороги і обробляють їх протиожеледними матеріалами згідно із розроблених маршрутів – за кожним закріплена певна кількість спецтехніки.

Нагадаємо, Дніпро повністю готовий до зимових прибирань: заздалегідь затвердили маршрути для 546 об’єктів, зокрема, проїздів до 40-ка лікувальних закладів. Загальна площа охопленої території – понад 11 млн кв. м. Наразі у розпорядженні міського департаменту благоустрою – 148 одиниць техніки.

Відповідно до заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019 – 2020 рр, для посипань у Дніпрі на сьогодні заготовили 35 тисяч тонн протиожеледних матеріалів (сіль, відсів, пісок). Їх постійно докуповують.

03.12.2019