ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Не пропустите! Прекрасное зрелище для всей семьиПонад 1500 учасників з 25 країн приїдуть до Дніпра на турнір зi спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра»

7 – 9 грудня у Дніпрі відбудеться XVIII Міжнародний турнір зi спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра».

Цього року учасники змагатимуться на спортивній арені КСК «Шинник» (просп. Богдана Хмельницького,118-А).


«Місце проведення турніру обрано не випадково. Арена культурно-спортивного комплексу «Шинник» відповідає вимогам міжнародних стандартів WDSF для проведення змагань такого рівня та дає можливість комфортно розмістити максимальну кількість учасників і глядачів. Ми дуже раді, що Дніпро має честь уже багато років поспіль приймати такий престижний турнір. Нехай ця практика збережеться надовго!» – розповів заступник міського голови Олександр Шикуленко.


У рамках турніру «Кубок Станіслава Шкляра» пройдуть міжнародні змагання рівня «WDSF International Standard/Latin», які є одними з найбільш рейтингових у світі спортивного танцю.


«Я радий, що ця справа жива попри різні часи та випробування. Ім’я Станіслава Шкляра відоме на весь світ, тож дякую всім, хто докладає для цього зусиль. Я думаю, що все вийде якнайкраще», – додав керівник художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.
Понад 1500 учасників з 25 країн приїдуть до Дніпра, щоб взяти участь у турнірі. Це спортсмени, тренерські бригади та судді з Ізраїлю, Румунії, Угорщини, Італії, Хорватії, Естонії, Словенії, Польщі, Португалії, Нідерландів, Грузії, Литви, Кіпру, Люксембургу, Болгарії, Латвії, Словаччини, Греції, Німеччини, Білорусі, Молдови, Іспанії, Туреччини та різних куточків України. Уперше цього року участь у змаганнях візьмуть танцювальні пари з Японії та Бразилії.  А головний суддя – з Королівства Лесото (Південна Африка).


«Наразі рівень довіри міжнародної спільноти до нас дуже високий. Якщо порівнювати, то у танцювальних змаганнях, які відбулися цього року в столиці, взяли участь спортсмени з 23 країн світу, до нас же їдуть з 25! Тож турнір проходитиме на найвищому рівні. Він буде видовищним», – зазначив організатор Міжнародного турніру зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра» Олег Петровський.


Урочисте відкриття турніру відбудеться у суботу, 7 грудня, о 19:30. Протягом трьох днів (вранці та вдень) проходитимуть відбіркові змагання, а ввечері майстерність показуватимуть найсильніші пари.

05.12.2019