ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Вслед за трамваями, троллейбусами и метро в Днепре подорожает и проезд в маршруткахОпубликован проект решения исполкома горсовета

«Горожанин» уже сообщал, для принятия решения исполкома о повышении на 50% стоимости проезда в горэлектротранспорте проведено последнее необходимое для принятия регуляторного акта мероприятия — общественное обсуждение тарифов. Об этом можно прочитать в материале Дороже на 50%. В мэрии Днепра попробовали в очередной раз обосновать повышение стоимости проезда в горэлектротранспорте.

А 17 декабря на сайте горсовета появился проект решения исполкома о повышении стоимости проезда в городском пассажирском автотранспорте.

В целом стоимость проезда повышается до 8 гривен, по отдельным маршрутам — до 11-12 гривен. Стоимость проезда на «социально-значимых» маршрутах — до 4,5 гривны.

Про  встановлення   граничних тарифів  на   послуги  з  перевезення пасажирів  та  багажу   на  міських автобусних маршрутах загального користування

                   Керуючись законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”,   „Про автомобільний транспорт”, „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо врегулювання цін (тарифів)”, зі змінами, наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 „Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.11.2009 за № 1146/17162, зі змінами, у зв’язку зі значним зростанням цін на пально-мастильні матеріали та матеріальні ресурси, з метою недопущення погір-шення стану автотранспортних засобів, зниження показників регулярності руху на автобусних маршрутах загального користування, належного забезпечення жителів міста транспортними послугами, з метою приведення тарифів у сфері перевезень автотранспортом до економічно обґрунтованого рівня на підставі розрахунків автотранспортних підприємств, відповідно до листа департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради від 16.12.2019 вх. № 8/7545 виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

          1. Установити граничні тарифи на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі:

          на соціально значущих маршрутах у звичайному режимі руху – 4,50 грн;

          на автобусних маршрутах загального користування, що обслуговуються у звичайному режимі руху, які не віднесено до державного (регіонального) замовлення, –  8 грн.

          2. Установити граничний тариф на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міському автобусному маршруті загального користування № 9, що обслуговується у звичайному режимі руху, який не віднесено до державного (регіонального) замовлення, – 9 грн.

           3. Установити граничні тарифи на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування № 77 та           № 141, що обслуговуються у звичайному режимі руху, які не віднесено до державного (регіонального) замовлення, – 11 грн.

           4. Установити граничний тариф на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міському автобусному маршруті загального користування № 90, що обслуговується у звичайному режимі руху, який не віднесено до державного (регіонального) замовлення, – 12 грн.      

         5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому міської ради          від 18.06.2019 № 619 „Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпрі”.

          6. Установити, що це рішення набирає чинності з дати його офіційного оприлюднення у місцевих друкованих засобах масової інформації.

          7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Лисенка М. О.

Міський голова                                                                      Б. А. Філатов

20.12.2019