ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Спасатели Днепропетровщины приросли 59 бойцами и 5 автоцистернамиТакже под елочку ГУ ГСЧС Мининфраструктуры поставило специальный спаательный автомобиль на базе Форда

27 грудня у Дніпрі відбувся урочистий випуск слухачів навчального пункту Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. 59 рятувальників успішно оволоділи новою професією та вже завтра виконуватимуть свій службовий обов’язок  в підрозділах Служби порятунку Дніпропетровщини. Випуск рятувальників співпав із врученням нової пожежно-рятувальної техніки. Приємним подарунком до новорічних свят стали 5 автоцистерн на шасі МАЗ від ДСНС України та спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль на базі Ford RANGER від Міністерства інфраструктури. Керівники підрозділів та особовий склад, які сьогодні отримали такі подарунки, надзвичайно раділи оновленню парку машин.

Розділити важливу подію з вогнеборцями регіону завітали почесні гості: голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко та керівники силових структур.

«Безпека – це фундамент розвитку регіону. Успіх ліквідації надзвичайних ситуацій залежить від декількох складових:  професійності рятувальників та сучасної техніки, яка відповідає вимогам сьогодення. Цей день об’єднав дві події: випуск слухачів навчального пункту та отримання пожежно-рятувальних автомобілів. Це чудові події, які дозволяють нам сподіватися, що Новорічні свята пройдуть без надзвичайних ситуацій», — відзначив Олександр Бондаренко.

 Очільник регіону також презентував старт пілотного проекту Служби 112. Це буде важливою подією для кожного громадянина, який зможе за єдиним номером отримати необхідну допомогу в різних надзвичайних подіях. Створення Системи 112 дасть можливість координувати дії всіх екстрених служб, вчасно надавати допомогу людям. Це одне з вагомих завдань провадження державної політики з напрямку національної безпеки на рівні європейських держав.

Також в рамках урочистих заходів медалями та грамотами були заохочені співробітники Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області за відмінну службу та героїзм, проявлений під час рятування життя людей.

«Для нас надзвичайно важливим є покращення матеріально-технічного забезпечення рятувальних підрозділів. Ми вдячні ДСНС України та місцевим органам влади за допомогу в придбанні автомобілів, бойового одягу та спорядження. Приємно, що держава звернула увагу на важливість сфери цивільного захисту!», — зауважив начальник Головного управління ДСНС області Андрій Кульбач.

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

29.12.2019