ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Прокуратура спасла 2,9 млн гривен горбюджета Днепра, выявив фиктивного подрядчикаЗа втручання прокуратури розірвано незаконний договір, внаслідок укладання якого державі завдано 2,9 млн грн збитків  

Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області задоволено позов Дніпропетровської місцевої прокуратури №2 в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до приватного підприємства та об’єднання співвласників багатоквартирного будинку про визнання недійсними результатів конкурсних торгів та договору підряду.

Встановлено, що у 2013 році за результатами проведення конкурсних торгів між ОСББ житлового комплексу та приватним підприємством укладено договір підряду на виконання робіт з підсилення основ фундаменту житлового комплексу. На вказані роботи міською радою надано субвенції у розмірі 2,9 млн грн.

Проте у подальшому виявлено, що підприємство не відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим документацією конкурсних торгів, через відсутність у нього необхідного обладнання, матеріально-технічної бази та кваліфікованих робітників.

Враховуючи те, що пропозиція конкурсних торгів підприємства мала бути відхилена замовником, спірний договір укладено протиправно, чим порушено інтереси держави і суспільства.

Наразі за втручання прокуратури результати конкурсних торгів та укладений договір підряду визнано недійсними.

Рішення суду набрало законної сили.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

16.01.2020