ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

У облсовета есть миллион на энергоэффективность домов ОСМДПрием заявок на софинансирование проводится с 24 января по 2 марта. Поспешите!

З 24 січня до 2 березня у Дніпропетровській обласній раді приймаються заявки на співфінансування проектів енергоефективності та енергозбереження для житлових об’єднань. На це з обласного бюджету виділено 1 млн грн.

Кожен проект ОСББ може отримати до 50 тисяч гривень співфінансування від його вартості.

У минулому році заявки на участь в конкурсі подали учасники з 10 населених пунктів. Всього було подано 88 заявок, з яких визначено 44 переможці з міста Дніпро, м. Кривий Ріг, міст Нікополь, Новомосковськ, Підгороднє та Синельникове, а також з смт. Петриківка.

Найбільш затребувані напрямки стосуються зовнішнього енергозбереження та утеплення багатоквартирних будинків, тобто саме тих речей, що у поганому стані дістались у спадщину з часів Радянського Союзу. З обласного бюджету у 2019 році за результатами конкурсу надали спів фінансування: з ремонту чи заміни вікон та дверей — 16-ти проектам, ремонту міжпанельних швів – 7 проектам, заміни та утеплення труб – 7 проектам, ремонту електричних мереж – 6 проектам, утеплення стін, ремонту фундаменту – 5 проектам, ремонту покрівлі – 2 проектам.


Положення та інструкція з написання проектів за посиланням ТУТ


Для подання заявок на конкурс звертайтеся за адресою пр. Поля 2, 1 поверх, кімната 132. Довідки за телефоном 740-75-19.

30.01.2020