ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

ДнепрОГА разоблачила «нехорошее» госпредприятие, занимающееся экспертизой стройпроектовЭкспертизу проектов капитального ремонта моста в Днепре тоже делал «Жилком»

Как сообщила пресс-служба Днепропетровской облгосадминистрации:

У січні 2020-го на ДП «Жилком» змінили керівництво. Як виявилося, колишні очільники «прихопили» з собою статутні та бухгалтерські документи. А ще – «заднім числом»  звільнили 90% працівників. Та спроба дестабілізувати роботу держпідприємства не вдалася. Дніпропетровська ОДА вчасно взяла ситуацію під контроль та призначила  проведення незалежного аудита. Наразі ДП працює у штатному режимі, повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Олександр Москаленко.

«ДП «Жилком» проводить експертизу проєктів будівництва та реконструкції доріг, шкіл, дитсадків. А ще здійснює технагляд на об’єктах, які зводять або ремонтують обласним коштом, – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Олександр Москаленко. – Колишнє керівництво намагалося паралізувати роботу держпідприємства та зірвати початок сезону будівництва. Вчинені дії могли завдати прямих збитків обласному бюджету. Але зараз ситуація під контролем. ДП працює стабільно».

Найближчим часом проведуть аудит підприємства. Розберуться зі справами – «попередники» залишили багато боргів.

«Серед працівників було багато «сватів-братів» колишнього керівництва. На них оформили приватні підприємства. На «ліві» рахунки виводилися державні кошти, – розповів в.о. директора ДП «Жилком» Олександр Колісник. – На сьогодні ми укомплектували новий штат експертів. Вони вже проводять оцінку будівельних проєктів».

Питання роботи держпідприємства сьогодні активісти планують підняти на засіданні громадської ради при Дніпропетровській ОДА.

«Плануємо звернутися і до голови ОДА, і до правоохоронних органів – із проханням розібратися з ситуацією. Будемо і далі «тримати руку на пульсі». Хотілося б, аби з новим очільником області на Дніпропетровщину нарешті прийшли реальні зміни», – сказав член громадської ради Армен Мартіросов.

Маєте інформацію щодо незаконних дій державних підприємств області? Можете звернутися на «гарячу лінію» голови Дніпропетровської ОДА: 0 800 505 600.

30.01.2020