ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Региональный офис Госаудита добавил правоохранителям 20 уголовных делДніпровські аудитори протягом січня-грудня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 31 млн грн

Фахівці Східного офісу  Держаудитслужби  протягом січня –  грудня   2019 року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 91 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму майже 31 млн грн.

         Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 88 управлінських рішень.

         Матеріали 37 ревізій та 1 аудиту дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду матеріалів розпочато 20 досудових розслідувань та вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

         До суду пред’явлено 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 7 млн грн.

         До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 13 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, в 1 випадку розпоряднику бюджетних коштів зменшено асигнування.

         За порушення фінансової дисципліни 50 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 28 – до матеріальної, 4 – до дисциплінарної.

Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби

04.02.2020