ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

У вас есть приличная культурная идея? Идите за грантом!У Дніпрі триває прийом заявок на грантовий конкурс «Культурна столиця»

Об этом сообщила пресс-служба мэрии:

Кожен мешканець може отримати фінансування на реалізацію своєї культурно-мистецької ідеї. Для цього потрібно підготувати проєкт і подати його на розгляд художньої ради при міському голові.

До участі подаються програми (проєкти, заходи), реалізація яких спрямована на розвиток культурного середовища та інфраструктури міста,  підвищення його привабливості.

«Конкурс проходить у три етапи: перший – оцінка відповідності вимогам. Другий етап – це публічна презентація та захист авторами своїх проєктів. Про місце проведення цього етапу буде оголошено на сайті міської ради. Відвідати захист проєктів можуть усі охочі. Третій етап конкурсу – власне підбиття підсумків», – розповів про деталі начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Конкурс проводиться у Дніпрі вже 4 рік поспіль. За цей час було отримано близько 250 заявок, обрано для фінансування 108 проєктів і витрачено на їхню підтримку 21 мільйон гривень. Цього року на конкурс «Культурна столиця» виділили 6 мільйонів гривень.

«Варто згадати, що чотири роки тому ми стали першими, хто запровадив систему грантів на муніципальному рівні. Я підкреслюю, що процедура визначення переможців конкурсу прозора та публічна. До складу художньої ради входять авторитетні представники різних культурних напрямів міста, професіоналізм яких викликає довіру в людей. Якщо на перших етапах були якісь негативні випади з боку активістів, то сьогодні цього немає, бо люди бачать результат. Місто змінюється і ми цьому дуже раді», – зазначив керівник художньої ради при міському голові, голова конкурсної комісії Григорій Гельфер.

Наразі на участь у конкурсі подано вже понад 20 пропозицій. Заявки приймають тільки у паперовому вигляді за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75-А, каб. 506, управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Детальну інформацію про конкурс можна знайти на сайті kustdnipro.com. Довідки за телефоном: 745-27-59. Прийом заявок триватиме до 13 лютого 2020 року.

Форма заповнення конкурсної заявки за посиланням: https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/36459/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-tvorchih-proektiv-kulturna-stolicya-u-2020-roci

07.02.2020