ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

Что такое «особый режим» работы для детских садов Днепра?Об этом рассказали в департаменте гумполитики мэрии

З 6 по 17 лютого в усіх школах Дніпра призупиняється навчальний процес. Таке рішення міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила через перевищення епідемічного рівня захворюваності на ГРВІ населення.

«За останній тиждень січня, з 24-го по 30-те, у Дніпрі було зареєстровано 7422 випадки захворюваності на ГРВІ та грип. Показник захворюваності по місту перевищує епідемічний поріг на 31 %. Усього з початку 2020 року діагноз «грип» було встановлено 249 особам, 98 % з них – діти», – зазначила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Дніпровського міського лабораторного центру Наталія Інякіна.

Наразі учні усіх 157 середніх загальних навчальних закладів, у тому числі вечірніх і спеціалізованих шкіл, відправилися на карантин. Школи внесуть зміни у навчальні плани, аби діти могли надолужити програму. Терміни канікул таким чином не зміняться. Освітній процес буде відновлено 17 лютого.

«Заклади дошкільної освіти у цей період працюватимуть в особливому режимі. Медичні працівники щоденно проводитимуть огляд вихованців садочків, вимірюватимуть їм температуру. Планові профілактичні щеплення на цей період призупиняються. Масові дитячі заходи обмежуються або повністю скасовуються. Також велике прохання до батьків: піклуйтеся, будь ласка, не лише про свою дитину, але й про оточуючих. Якщо ваша малеча захворіла, краще залиште її вдома та покажіть лікарю, не ведіть до садочка», – каже заступниця директорки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

07.02.2020