ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

До 1 июня прокуратуру не беспокоить!Розпочато реформу регіональних прокуратур: у першому етапі  атестації візьмуть участь понад 270 прокурорів Дніпропетровщини

З 2 березня 2020 року розпочнеться перший та другий етапи атестації прокурорів регіональних прокуратур. У тестуванні виявили бажання взяти участь 3697 прокурорів,  274 з них – працівники апарату прокуратури Дніпропетровської області.

Протягом 4 днів прокурори складатимуть іспити у формі анонімного тестування на знання та вміння у застосуванні закону і відповідність здійснювати повноваження прокурора, а також на  загальні здібності та навички.

Нагадаємо, тестування проводиться в рамках атестації прокурорів на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури».

Загалом атестація прокурорів відбувається у кілька етапів і полягає в перевірці професійних компетенцій і загальних здібностей, а також відповідності вимогам професійної етики та доброчесності. Останній етап проходитиме у формі співбесіди та включатиме в себе виконання ситуаційного завдання.

28.02.2020