ГАЗЕТА.dp.ua

Субъективно о Днепропетровске:

новости, аналитика, скандалы

Погода
Погода в Днепре

влажность:

давление:

ветер:

В «Днепропетровскгазе» определили сколько хотят денег за доставку газаНКРЕКП затвердила мінімальний розмір плати за доставку

Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом. Розмір мінімального платежу для споживачів АТ «Дніпропетровськгаз» становитиме від 4 до 33 грн на місяць. Він діятиме з 1 січня 2020 року.

06 березня Регулятор схвалив постанову, яке передбачає мінімальну плату для  наступних категорій споживачів:

—      нові споживачі та/або домогосподарства, що мають період споживання природного газу менший ніж дев’ять місяців;

—      домогосподарства, які тривалий час не користувались газом, в тому числі, яким припинено розподіл газу шляхом опломбування, але вони не від’єднані від системи газопостачання і не подали заяву на розірвання договору на розподіл.

Розмір мінімальної плати розраховується за формулою, залежно від наявності газового обладнання.

Домогосподарство з газовою плитою 39 куб. м*тариф/12
Домогосподарство з плитою та газовою колонкою 126 куб. м*тариф/12
Домогосподарство з автономним опаленням 314 куб. м*тариф/12

Нагадаємо, тариф за розподіл газу для споживачів АТ «Дніпропетровськгаз» становить 1,25 грн (з ПДВ).

Оновлені рахунки споживачі отримають у квітні. Тим, хто вже сплатив за квитанціями у січні та лютому, здійснять  перерахунок. Кошти залишаться на особових рахунках споживачів. Для цього не потрібно писати окремих заяв та звертатись до контакт-центру.

Для розрахунку мінімальної плати за доставку для домогосподарств НКРЕКП використало діючі норми споживання газу. Вони розраховані на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 № 143 «Питання споживання природного газу».

Розмір мінімальної плати для домогосподарств, які використовують газ комплексно, розраховано з середньомісячного обсягу споживання у міжопалювальний період. Раніше для цієї категорії споживачів вартість плати за доставку газу розраховувалась на квадратуру помешкання або будинку.

12.03.2020